Mirësevini në botën e lojërave të fatit, ku cdo moment bëhet më interesant se loja vetë!

Mirësevini në Albania Lloto, destinacioni më i mirë online për të apasionuarit e Lojerave te Fatit!
Ne Albania Lloto ne jemi të përkushtuar të ofrojme një platformë miqësore për përdoruesit, e cila u shërben si lojëtarëve me përvojë, ashtu edhe atyre të rinj në botën e lojërave te fatit.Me mbulimin tonë gjithëpërfshirës, do të gjeni gjithmonë një ngjarje emocionuese për të luajtur, pavarësisht nga preferencat tuaja.Nje nder prioritet tona eshte siguria dhe privatesia juaj. Ne përdorim masa të forta për të mbrojtur informacionin tuaj personal dhe për të siguruar transaksione të sigurta.Ndërsa përgatitemi për nisjen tonë zyrtare, ju ftojmë të bashkoheni me ne në këtë udhëtim emocionues. Bëhuni gati për t’u zhytur në botën e basteve sportive, ku pasioni takohet me mundësinë. Albania Lloto është porta juaj drejt një eksperience të paharrueshme të mbushur me emocione, shpërblime dhe mundësi të pafundme.

Kompania e pare qe do licensohet per bastet online ne Shqiperi

Albania Lloto


Regjistrimi në Albania Lloto sjell shumë përfitime për të gjithë ata që janë të interesuar në lojërat e fatit. Nëse dëshiron të jesh pjesë e një platforme të besueshme dhe të sigurtë, Albania Lloto është zgjedhja e duhur për ty. Kompania ofron një gamë të gjerë të lojërave kazino dhe baste sportive, duke të dhënë mundësinë për të zgjedhur atë që të pëlqen më shumë. Me një platformë të përdorueshme dhe të lehtë për t’u naviguar, mund të shijosh eksperiencën e lojërave të fatit në mënyrë të rehatshme. Gjithashtu, Albania Lloto ofron një ambient të emocionueshëm të ngjarjeve live, ku mund të ndjekësh dhe të vësh bast në ngjarjet sportive të preferuara. Regjistrimi në Albania Lloto të jep mundësinë të jesh pjesë e një komuniteti të lojtarëve të përkushtuar dhe të përjesh mjaft argëtim dhe tension të këndshëm. Përfitimet e tjera, përveç bonusit, bëjnë që Albania Lloto të jetë një zgjedhje e shkëlqyeshme për pasionistët e basteve online.

Pse të regjistroheni me Albania Lloto

Baste Sportive

 • Gjithëpërfshirje e sporteve për të vendosur bast
 • Gama e gjerë e opsioneve të depozitimit
 • Shumëllojshmëri e ngjarjeve sportive
 • Metodat më të lehta dhe më të shpejta të pagesës
 • Koeficientet më të mirë në treg

Lojëra të Fatit në Kazino

 • Shumëllojshmëri e mbi 1000 lojërave kazino
 • Mundësi për fitime të mëdha dhe jackpot-e
 • Gama e gjerë e monedhave të disponueshme për lojërat e fatit
 • Lojërat e njohura të tavolinës me ndarës letërash live për një përvojë më reale.

Akseso nga kudo

 • Aplikacione për celularë
 • Akses nga cdo pajisje
 • Evente live
 • Shumëllojshmëri e gjerë e zgjedhjeve të lojërave me baste live

Albania Lloto

Çfare ofrojme

Ka një shumëllojshmëri opsionesh për të vendosur baste në shumë sporte në faqen e Albania Lloto. Mund të bastosh në futboll, hokej, basketboll, futboll amerikan, kriket, tenis, motor, politikë, lojëra televizive, regbi, gara me kuaj, MMA, volejboll, hendboll, golf, shigjeta, eSports, biliardo, Formula 1, shah dhe çiklizëm. Faqja ofron dy lloje të basteve, para ndeshjes dhe live. Baste para ndeshjes ju lejojnë të vendosni bastet përpara fillimit të turneve, lojërave ose ndeshjeve dhe përmbajnë mbi një mijë opsione baste sportive për ndeshjet kryesore.

Bastet në çdo ngjarje të zgjedhur renditen sipas tregjeve të disponueshme dhe shfaqen në dy ose tre kolona për të bërë perceptimin e tyre më të lehtë. Një tabelë informacioni shfaqet mbi vijën e numërimit të kohës deri në fillimin e ndeshjes. Në të djathtë, gjendet një kupon basti i personalizuar. Në pjesën poshtë, ka një bllok me tarifat më të mira momentale dhe llojet e njohura të lojërave.

Përveç kësaj, bastet mund të ndahen edhe në kategori të tjera:

 • Bast i vetëm
 • Bast akumulator
 • Bast sistemi
 • Zinxhir
 • Multibast
 • Bast i kushtëzuar
 • Anti-akumulator
 • Me fat

Na ndiqni për të rejat e fundit